in ,

Huawei’nin Barış Mançolu 23 Nisan Reklamı Çok Konuşuluyor

Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı! Dünya üzerinde tüm çocuklara adanmış ilk ve tek çocuk bayramı olan bu özel günde,her yıl pek çok firma yaratıcı reklam kampanyalarıyla günün anlamına uygun reklamlara imza atıyor.

Bu yıl çekilen öyle bir reklam filmi var ki, bugüne kadar çekilmiş olan tüm reklam filmlerinin önüne geçecek gibi gözüküyor.

O Çocuklar Adam Oldu


Dünyanın önde gelen teknoloji firmalarından Huawei bu yıl imza attığı  “23 Nisan’ın Kutlu Olsun Barış Abi” isimli reklam filmiyle duygulandırdı.

Barış Manço’nun bir dönem sunduğu “Adam Olacak Çocuk” programına yıllar önce katılan çocukları, Barış Manço’nun evinde  çocuklarıyla bir araya getiren firma duygusal bir çalışmaya imza attı.

Bu Gün Bayram, Erken Kalkın Çocuklar

Yardımcı ekipmanlar kullanılarak Huawei’nin en yeni akıllı telefonu Huawei P20 Pro ile çekilen klipte şirket, her zaman çocuk kalabilen Barış Manço başta olmak üzere tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor.

Çalışmada Barış Manço’nun Çocukları da Yer Alıyor

Manço’nun oğulları Doğukan ve Batıkan Manço’nun da yer aldığı reklam filmi #SeninleMümkün hashtagi ile şimdiden gündeme oturdu.

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Pazar Köşesi (15-22 Nisan 2018)

Ülkelerin Kitap Okuma Karnesi Çıkarıldı! Türkiye’nin Sıralaması Şaşırttı 😮