in

Dünyanın İlk Instagram Korku Dizisi “Eşik” İçin Hazırlıklar Başladı 😱

Instagram’da sadece fotoğraf ve komikli videolar yayınlanabilir sanıyorsanız, çok yanılıyorsunuz.

Bir grup Türk genç dünyanın Instagram üzerinden yayınlacak ilk korku temalı dizisi “Eşik” için kolları sıvadı. 59 saniyeden oluşacak bölümleri ve 10 bölüm olması planlanan ilk sezonuyla Eşik, 2018’nin en farklı yapımı olacak gibi gözüküyor.

Dünyada Bir İlk Olacak

Malum son zamanlarda Türk dizi sektörü oldukça farklı yapımlarla karşımıza çıkıyor. Blu TV’nin Masum yapımıyla başlayan furya özellikle Puhu TV’nin Fi’siyle oldukça farklı bir noktaya taşındı. Üstelik artık pek çok kaliteli yapımı sadece internet üzerinden izleyebiliyoruz.

2017 Yılında Hayatımıza Giren İnternet Dizilerine Göz Atmak İçin Tıkla!

İşte “Eşik” dizisi de bu değişim ve dönüşümün bir parçası olarak karşımıza çıkıyor. Dünyada bir ilk olacak olan ve sadece Instagram’da yayınlacak dizinin yepyeni bir alanın kapılarını da açacağı kesin

59 Saniyelik Bölüm Mü Olur?

Anlaşılan oluyormuş. 😎

“Eşik”, 59 saniyelik bölümler halinde toplamda 10 bölümden oluşacak. Haftada 2 bölüm yayınlanacak olan dizi sadece Instagram üzerinden yayınlanacak.

59 Saniyede Bizleri Etkilemeye Başaracak Mı?

Korku ve gerilim kategorisinde karşımıza çıkacak olan dizinin baş karakteri orta yaşlarındaki Fikret isimli bir adam. Fikret 1 yıl önce eşini kaybetmiştir ve eşinin kaybından sonra yavaş yavaş depresyona doğru sürüklenmektedir. Üstelik Fikret’in aklını kurcalayan iki düşünce vardır. Karısını  ölmesine sebep olan üç kişiden ikisini kendisinin öldürdüğü ve öldürdüğü iki kişinin ruhlarının onu rahatsız ettiği.

İnsanlarda uzakta, şehir dışında bir eve taşınan Fikret, Kasım isimli bir bahçıvanla tanışır. Üstelik Kasım o bölgede görüştüğü tek kişidir. Gece olduğunda garip sesler duyan ve gördüğü karartıların zamanla kendisine yaklaştığını hisseden Fikret korkmaya başlar. Olaylar geliştikçe Fikret kendisini korumak için bu karartılarla mücadele etmeye başlar.

Dizinin Başrollerinde Erkan Çelik ve Gizem Nur Doğan Var

Dizinin başrollerindeki isimler ise Erkan Çelik ve Gizem Nur Doğa. Instagram’da yayınlanmasının ardından Twitter ve YouTube’da da yerlerini alacak olan dizinin senaryosu Erdoğan Eyrik’e, yönetmenliği Seyithan Kartal’a ait.

Dizide yer alan diğer oyuncular ise şöyle: Gökhan Kalafat, Serdar Sezgin Güvenç, Burak Gürses, Ercan Geçkin, Şule Yılmaz, Neslihan Yalçın, Eren Arifer, Kenan Yalçın ve Gizem Erkoç.

İnternet Dünyasının En İddialı Yapımı Fi’ye Dair Her Şeyi Derledik!

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Hindistan’da Akıllara Durgunluk Veren Selfie Kazası 🚅😮📱

İnsanların İşe Gitmemek İçin Uydurduğu En Tuhaf Mazeretler    😂