in ,

Nix Hydra, Tyra Banks İçin Yeni Emojiler Tasarladı!

Mobil oyun yapımcısı Nix Hydra, Tyra Banks resimlerinden oluşan emoji seti  TyTyMoji’yi yaratarak bu alana hızlı bir giriş yaptı. Bu emoji paketiyle birlikte Tyra Banks’in Ekim 2015’e kadar 22 sezon boyunca America’s Next Top Model programında ağırladığı kişileri hedefliyor. Ekranları başından programın müptelası olanları da düşününce bu emoji paketinin ciddi bir kitleye hitap ettiği kesin.

Normalde, Nix Hydra oyunlar üreten bir şirket. Ancak Nix Hydra’nın kurucularından Lina Chen, bir e-postayla bu yeni girişimlerini şöyle açıkladı:

‘Sonuçta kadınları eğlendirici ve teknoloji ile ilgili bir şeyse bu bizim açımızdan yapılabilir, üstelik geçen sonbaharda piyasasına girdiğimiz yeni iMessage platformuyla özellikle ilgilenmeye başladık ve üzerinde çeşitli küçük ürünlerle denemeler yaptık. Bu da onlardan biri. Tyra’nın markası bizimkiyle çeşitli açılardan oldukça iyi bir uyum içerisinde, bu yüzden bu paketi çıkarmak zahmetsizdi. Tüm emojiler kendi kullanmak istediklerimizden oluşuyor.’

Nix Hydra bu emojileri yaratmak için Banks’le işbirliği yaptı. Pakette Banks için simgesel hale gelmiş olan ‘sizin için kök saldım’ sözü ve meşhur pozu olan ‘booty tooch’ gibi birçok ifade bulunuyor. Bunların birçoğu eğlenceli ve neşeli emojilerden oluşsa da aralara kendisinin sert hallerinden de serpiştirmeyi unutmamışlar.

tyra banks emojileri

Uygulama şu anda iMessage için 99 cent’ten satışta. Bu paket ise Nix Hydra’nın ürünlerinden sadece bir tanesi. Egg!, Hot Guy Alarm Clock ve Egg Baby gibi bir dizi mobil oyun ve uygulama geliştiren şirketin bu uygulamaları 20 milyondan fazla indirildi.

Nix Hydra, erkek egemen teknoloji ve oyun endüstrisinde kadın sesiyle çalışmaya kendini adayan bir şirket. Chen, projenin tamamının kadın bir ekip tarafından yapıldığı için ‘cool ve olağandışı’ bir proje olduğunu ise önemle belirtiyor. Ayrıca America’s Next Top Model’de iki kez birincilik elden Allison Harvard da Nix Hydra’da TyTyMoji proje yöneticisi olarak çalışıyor. Kendisinin de uygulamada emojisi bulunuyor.

Uygulama 12 Ocak’ta başladı ve Apple tarafından öne çıkarıldı. iMessage Store’da ise en çok satılan ürün rekorunu kırdı. Şirketin 23 çalışanı var ve diğer oyunlarla da ilgilenmeye devam ediyorlar.

İşte Tyra Banks Emojileri

tyra banks emojileri

Siz değerli okuyucularımıza ise Türkiye’den hangi ünlülerin emojilerini görmek istediğinizi soruyoruz. Cevaplarınızı lütfen aşağıda belirtin.

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Dünyaya Nam Salmış 16 Siyaset İnsanı ve Gençlik Halleri

Oturma Odası Düzenlerken Yaptığımız 16 Hata ❌