in ,

En Uygun Araç Kiralama İstanbul Firmaları

Seyahatlerinizi hep başkalarına göre mi düzenliyorsunuz? Dakikalarca, kimi zaman saatlerce bir aracı beklemek zorunda mı kalıyorsunuz…

Hem zamandan tasarruf edip hem de kendi konforunuzu yaşamak istemez misiniz? Hem de İstanbul gibi bir şehirde… Artık bunların hepsinin iyi bir cevabı var: En uygun araç kiralama İstanbul seçenekleri!

Ne tür yolculuğa çıkıyor olursanız olun artık ulaşımınızı kişiselleştirmek mümkün! Günübirlik yolculuklardan haftalarca sürecek seyahatlere, iş odaklı yolculuklardan turistik amaçlı gezilere kadar her türlü ulaşım ihtiyacınızı artık en uygun araç kiralama İstanbul firmaları sayesinde kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Seyahat nedeniniz nedir? Hangi mevsimde yola çıkacaksınız? Yolculuğunuz günler mi sürecek aylar mı? Tüm bu taleplerinize cevap veren İstanbul’daki en uygun araç kiralama firmaları sayesinde siz de kendi yolculuğunuzu kendiniz yapabilirsiniz. İşte en uygun araç kiralama denilince akla gelen firmalar!

1) Yolcu360

Yolcu360 en uygun araç kiralama firmaları arasında akla ilk gelen platformlardan biri. Sunduğu birbirinden farklı firmalar sayesinde araştırmanıza çeşitlilik katıyor ve tüm markaların araçlarını anlık olarak karşılaştırarak fiyat karşılaştırması yapmanıza olanak sağlıyor. Birbirinden bağımsız pek çok firmanın listesini çıkararak önceliklerinize en uygun firma ve araç markaları arasında tercih yapmanızı kolaylaştırıyor. Konukların memnuniyetini ilke edinen Yolcu360, en uygun araç kiralama işleminizi gerçekleştirmekten de fazlasını yapıyor! Görev anlayışları konuklarına en uygun araç kiralama firmalarını karşılaştırmakla sınırlı kalmayan Yolcu360, kaliteli hizmet ve yüksek memnuniyet açısından sektörün önde gelen firmalarıyla görüşmeler yaparak sizin için gerekli koşulların sağlanması için çalışıyor.

yolcu360 araç kiralama, en uygun araç kiralama istanbul

Yolcu360 Araç Kiralama Avantajları

Tüm bunlar doğrultusunda konukların yolculuklarıyla ilgili yer, zaman ve konum gibi bilgileri edindikten sonra verilebilen en iyi hizmetlerden birini yerine getiriyor. 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezleri sayesinde sizin her daim yanınızda olmayı amaçlayan Yolcu360; en uygun araç kiralama, konuk memnuniyeti ve seçkin hizmet özellikleriyle güven tahsil ediyor. Bu nitelikli yönleriyle en uygun araç kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kiralama öncesinden teslim tarihine kadar ortaya çıkabilecek her türlü sorunu çözmeye çalışan Yolcu360 platformunda kolaylıkla rezervasyon yapabiliyorsunuz. Herhangi bir iptal/ iade durumuyla karşı karşıya kalmanız halinde yine 7/24 ulaşılabilir olan çağrı merkezleri aracılığıyla ya da online olarak da bu işlemi koşulsuz şartsız gerçekleştirebilirsiniz.

Yolcu360 tüm bunların yanında sizin için sunduğu ekstra bir hizmetle daha karşınıza çıkıyor: Ünlü bir operatör kullanıcılarına %60’a varan indirimleriyle de öne çıkan Yolcu360, İstanbul’da en uygun araç kiralama hizmeti veren firmalar arasında yerini almaya devam ediyor. En uygun fiyat performansı üzerine güvence veren, yüzlerce firmanın binlerce marka araçlarıyla sizi buluşturan ve kendine özgü konuk özel hizmetleriyle seçkin prensiplere sahip olan Yolcu360 sektörün hareketliliğine paralel olarak canlı ve hareketli bir platform olma özelliğini sürdürüyor. Yolcu360 araç kiralama web sitesini ziyaret etmek için linke tıklayabilirsiniz.

2) Avis Türkiye

En uygun araç kiralama denince akla gelenler listemizin ikinci sırasında Avis Türkiye yer alıyor. Pazarın yaklaşık 40 yıldır girişimcileri arasında yer alan Avis Türkiye uzun dönem araç kiralama ve kurumsal araç kiralama gibi hizmetleriyle yolcu adaylarının seyahat çeşitliliklerine öncelik veriyor.

avis araç kiralama, en uygun araç kiralama istanbul

Pek çok kampanya ile pazarın önemli hizmet veren firmaları arasında yerini alan Avis Türkiye en uygun araç kiralama İstanbul işlemlerinizi, mevcut kampanyaları ile destekleyen bir prensibi gözetiyor. Muayyen bankalar ile yaptığı anlaşmalar, biriken miller ile ilgili teşvik edici uygulamaları ve yine belirli otellerle anlaşmalı misafirlerine getirdiği güzel indirimler sayesinde en uygun araç kiralamanın önemli örneklerini vererek pazarın önemli firmaları arasında yerini sürdürmeye devam ediyor.

Farklı hizmet kalemleri ile yolcu adaylarının yanında olmayan çalışan ve iletişimi eksik etmeyen Avis Türkiye, AVIS Tam Destek Hattı 444 09 96 ile konuklarına kapısını her daim açık bırakıyor. Tüm bu uygulamaları, kampanyaları ve nitelikleriyle Avis Türkiye’nin en uygun araç kiralama imkânlarına sahip firmalarının başında geliyor. İngiltere’deki bağımsız bir kuruluş tarafından yapılan müşteri memnuniyeti anketinde, 19 Avrupa ülkesi ile birlikte yer almaları da bu başarılarını tescilleyen bir niteliğe sahip.

Avis web sitesini ziyaret etmek için linke tıklayabilirsiniz.

3) Rent Go

Bir diğer maddeyi yine önde gelen araç kiralama firmalardan Rent Go’ya ayırdık. Adana, Amasya, Ankara, Denizli, İstanbul, Samsun, Trabzon ve daha pek çok yerde ofisleri bulunan Rent Go, en etkin lokasyon olarak İstanbul’da faaliyet gösteriyor ve yayılmacı politikası ile seyahat edeceklerin iletişimini kolaylaştıracak önemli konum noktalarına sahip bir firma.

rent go araç kiralama, en uygun araç kiralama istanbul

En uygun araç kiralama fırsatlarına sahip firmaların başında gelen Rent Go; Ramazan gibi özel dönemleri içeren aylarda da fırsatlarıyla konuklarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Biriken belirli milleriniz sayesinde kampanya ve indirimlerinden faydalanabileceğiniz bir hizmet veren Rent Go, İstanbul’da en uygun araç kiralama işinizi en iyi görebilecek firmaların da başında geliyor.

Köklü bir geçmişe sahip olan isimlerin 2013 yılında piyasaya tanıtmasıyla hayat bulan Rent Go da kurumsal ve bireysel kiralamaların fırsatlarıyla pazarı donatmış durumda. Genel müdürlüklerine İstanbul’da can veren Rent Go ile gerek Whatsapp, gerekse çağrı merkezleri aracılığıyla iletişim kurarak her türlü sorun, öneri ve şikâyetleriniz üzerine bilgi alabilirsiniz.

Rent Go web sitesine ulaşmak için linke tıklayabilirsiniz.

4) Budget

Genel merkezleri Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan ve yine ABD’de 1958 tarihinde kurulan Budget, en uygun araç kiralama İstanbul firmalarının bir diğeri olarak öne çıkıyor. Cazip kampanyaları, cezbeden imkânları ve müşteri memnuniyeti prensipleri ile pazarın en üst mertebesinde yer alan Budget, 128 ülkede pek çok farklı taşıt türleri ile hizmet veriyor. Araç bakım ve onarımı konusuna duydukları hassasiyet gereği, tüm araçlarını kiralama öncesinde tekrar kontrol ederek olası sorunları minimuma indirmeye çalışıyor.

budget araç kiralama, en uygun araç kiralama istanbul

Budget, araç kiralama sektöründeki hemen hemen tüm firmaların, filolarını sürekli canlı halde tutmasına verilebilecek örnek bir firma olma özelliğini koruyor. Ön ödeme ve çeşitli diğer ödeme imkânlarıyla bütçenize alternatif yollar sunan Budget, Türkiye’de 2007 yılından bu yana piyasanın önemli hizmet veren firmaları arasında yerini alıyor.

Emlak, telefon operatörü, benzin istasyonu gibi çeşitli sektörlerin öncü firmalarıyla işbirliği yürüten Budget, bu sayede en uygun araç kiralama İstanbul konusunda öncü firmalardan biri. Konuklarına karşı uyguladıkları muamele ve tüm kiralama süreci boyunca verdikleri nitelikli ve ilkeli hizmet sayesinde yolcu adaylarının tercih edecekleri firmaların başında geliyor.

Budget web sitesini ziyaret etmek için linke tıklayabilirsiniz.

5) Garenta

Araç kiralama kampanyaları ile başı çeken ve İstanbul’da yüksek kalite hizmet vermeye odaklı firmalardan biri de Garenta. Tüm araç kiralama firmaları gibi Garenta da kendi kurumsal yapısı ile diğerlerinden ayrışan bir çizgide olmayı hedefliyor. Bu hedefler doğrultusunda nitelikli ve özenle çalışılmış imkân ve kampanyalarla firmasını donatan Garenta, bu özellikleri ile İstanbul’da en uygun araç kiralama denildiğinde öne çıkan bir diğer önemli firma.

garenta araç kiralama, en uygun araç kiralama istanbul

Garenta, kiralama sürecinin her adımında alıcısına destek sağlayarak ve onların güvenini kazanmayı amaçlayarak işine odaklanıyor. Adana, Ankara, İzmir, İstanbul, Muğla, Trabzon ve daha birçok yerde de ofis hizmeti veren firma, bu konumları itibari ile konuklarının etkili iletişim sağlamalarına öncelik veriyor. Farklı ödeme seçenekleriyle şık bir bütçe anlayışına sahip olan Garenta, sektörün önemli gözdeleri arasındaki yerini korumaya devam ediyor.

Garenta ile en uygun araç kiralamanızı İstanbul’da yapabileceğiniz gibi muayyen kültürel gezileri kapsayan hizmetlerde de size indirim ve kolaylık sağlıyor. Belirli telefon operatörü ve bankalar ile elbette Garenta da anlaşmalar yapıyor. Bu işbirlikleri sayesinde sektörde avantajlarından faydalanılacak firmalar arasında yerini alıyor.

Garenta web sitesini ziyaret etmek için linke tıklayabilirsiniz.

6) Gold Car

Sitelerinde oturum açma işlemiyle üyelik hizmeti veren ve dikkat çekici görselleriyle sık sorulan soruları yanıtlamaya çalışan Gold Car, İstanbul araç kiralama piyasasına katılan önemli isimlerden bir diğeri. Üyelerine özel indirimleriyle konuklarının ayrıcalıklı ve memnun hissetmesine önem veren Gold Car, İstanbul’da uygun araç kiralama için tercih edeceğiniz ilk firmalar arasındaki yerini muhafaza ediyor.

goldcar arac kiralama, en uygun araç kiralama istanbul

Ülkemizde Ankara, İstanbul, Antalya, Bodrum ve İzmir’de konuşlanan Gold Car, yurt dışında da önemli ülkelerin şehirlerindeki ofisleriyle önemli bir iletişim ağı meydana getiriyor. Sektöre biçilen payın artması, pazardaki hareketlilik, firmaların filolarına aldıkları yeni araçlar ve daha pek çok faktör piyasanın zenginliğine zenginlik katarken Gold Car da kendini bu bağlamda önemli bir firma haline getiriyor. Müşterilerinin alışverişten memnun kalmaları, araçlarda yaşanacak olası bir arızaya karşı derhal çözüm gibi unsurları önceleyen Gold Car, bu bakımdan bir araç kiralama firmasından fazla niteliklere sahip. Ön plana aldığı insan ilişkileri, Yardım Merkezleri aracılığı ile getirdikleri çözümsel yaklaşımları da onları İstanbul’da en uygun araç kiralama konusunda tercih edilen ilk firmalar arasında görmemize olanak sağlıyor.

Gold Car web sitesini ziyaret etmek için linke tıklayabilirsiniz.

7) Europcar

Gelelim sektörün güler yüz saçan bir diğer firmasına: Europcar! Europcar oldukça zengin kampanyalarıyla size adeta her gününüzü doldurabileceğiniz imkân ve fırsatlar tanıyor.

europcar araç kiralama, en uygun araç kiralama istanbul

Bugün dünyanın 170 farklı ülkesinde ve 1 milyonu aşan araç sayısıyla önemli rakamlara sahip bir firma olan Europcar ülkemizde; İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Aydın, Denizli, Antalya, Adana, Muğla, Bursa, Konya, Kayseri, Nevşehir (Ürgüp), Samsun, Trabzon, Ordu, Malatya, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır gibi kalabalık bir ofis ağına sahip. Yayıldığı bu iller sayesinde ülkemizdeki ziyaretçi ve konuklarının Europcar’a ulaşamaması çok zor görünüyor. Tüm bu rakamlara 3500’den fazla araç filosunu da katarsanız en uygun araç kiralama kampanyalarıyla donanmış bir firmayı karşınız görmüş olacaksınız. Birden fazla taşıt türüyle piyasaya kendini tanıtan ve bu başarısını da gün be gün sürdüren Europcar, istikrarlı çizgisini sürdürmeye devam ediyor.

Europcar web sitesini ziyaret etmek için linke tıklayabilirsiniz.

8) SIXT

Araç kiralama firmalarının sundukları hizmetler birbirinden çeşitlilik gösterebiliyor. Bu da piyasanın hareketli kalmasını sağlayan unsurlardan biri. SIXT de bu ayrıcalıklı yeri alabilmek ve müşteriyle iyi ilişkiler kurmak adına önemli hedeflere sahip bir firma.

sixt araç kiralama, en uygun araç kiralama istanbul

Yalnız Türkiye’de değil, bununla beraber dünyanın pek çok farklı yerinde de araç kiralama imkânını sizinle buluşturan SIXT, bu bakımdan kuralları biraz bozuyor dersek yanlış olmaz. Faklı araçlarla farklı fırsatlar sunan ve yeni heyecanlar ile piyasanın canlılığına da önemli katkılar sağlayan firma da, kimi diğer firmalar gibi üyelik sistemine de sahip. İsterseniz üyelerine özel kartları ile diğer ayrıcalıklı imkânlarıyla da tanışabiliyorsunuz. Önemli uluslararası dergilerde de yerini alan SIXT; Adana, Ankara, Erzurum, İstanbul, İzmir, Kayseri ve ülkemizin daha pek çok farklı bölgesinde açtığı şubeleriyle ulaşım ağında olduğu gibi iletişim ağında da ziyaretçileriyle etkili iletişimi önemsiyor. Uzun dönem kiralamada da yeni atılımların içerisinde yerini alan firma tüm bu nitelikleri ve yüksek hizmetleriyle en uygun araç kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz firmaların başında gelmeyi sürdürüyor.

Sixt web sitesini ziyaret etmek için linke tıklayabilirsiniz.

7) Windy Car

Web sitelerinde kapsamlı bilgi sunan, ziyaretçilerinin sorularına ve tahmini önceliklerine göre bir bilgi akışı sağlayan en uygun araç kiralama yapabileceğiniz firmalardan bir diğeri ise Windy Car! Piyasadaki faaliyetlerine 2013 yılında İstanbul’da başlayarak sektöre giriş yapan Windy Car, kiraladığınız aracı beğendiğiniz takdirde satın almanızı da sağlayan bir hizmet sunuyor.

Windy Car’ın ülkemizdeki önemli konumları arasında hava limanları ve şehir içi şubeler yer alıyor ve Adana, Ankara, İstanbul, İzmir, Kayseri, Muğla gibi illerimizde şubeleri bulunuyor. Kişisel verilerin korunmasına önem veren bir anlayışa sahip olan Windy Car, sitesinde sunduğu hizmetleri aracılığıyla online kiralama yapabilmenizi de sağlıyor. Zengin araç filosu ve güvenlikli ödeme imkânlarıyla size teminat ve konfor sağlayan firma, böylelikle en uygun araç kiralama için başvuracağınız firmalar arasındaki yerini korumaya devam ediyor.

Windy Car, çağrı merkezleri ile birebir iletişiminiz sayesinde gerçekleştirebileceğiniz akıcı bilgi alışverişi, etkili çözüm önerileri ve fırsatlarıyla en başından beri piyasanın en çok tercih edilen firmaları arasında.

Windy Car web sitesini ziyaret etmek için linke tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fincan Köpekler Hakkında Bilmediğiniz Acı Gerçekler

Geçmişten Günümüze Gelen El Sanatı: Kanaviçe Nedir? Nasıl Yapılır?