in ,

Kadınları Kötü Giden Bir Tinder Buluşmasından Koruyan ‘Angel Shot’ Uygulaması

Hatırlarsanız eskiden bir mahalle kültürü vardı hayatımızda. Çöpçatan teyzelerde bu kültürün vazgeçilmeziydi. Mahallenin genç kadın ve erkekleri hakkında her türlü dedikoduya sahip olan bu teyzeler, iki taraf arasında laf taşır, yeri geldiğinde mübalağa sanatına başvurur ve çiftlerin arasını yapardı. Çiftlerin düğünlerini yapmadan rahat edemeyen bu teyzeler adeta kadrolu çalışan gibiydiler. Artık günümüzde soyları tükenen bu teyzelerin yerini sosyal medya ağları dolduruyor. Son olarak hızla yükselen kullanımıyla dikkat çeken Tinder tam anlamıyla modern bir çöpçatan. Ancak Tinder çöpçatan teyzelerin sahip olduğu büyük bir meziyetten eksik, güven duygusu. Maalesef Tinder programın kullanıcısı olan kişiler hakkında ‘iyi aile çocuğu’ olup olmadığı konusunda garanti veremiyor. İnternet üzerinden tanıştığın ve buluşma kararı verdiğini birine güvenmeniz çok mümkün değil.

Angel Shot’la Güvendeyiz

İşte bu güvensizlik ortamının hızla gündeme taşındığı ve Tinder buluşmalarının gittikçe arttığı şu günlerde internette paylaşılan bir fotoğraf bir anda dikkatleri üzerine çekti. Renaldo Guows tarafından South African Hooters Bar’da çekilen ve Facebook’a yüklenen bu fotoğraf 60.000’den fazla paylaşıldı. İşte karşınızda o fotoğraf.

tinder

 

Buluşmanızda yolunda gitmeyen birşeyler mi var?

 Tinder’da tanıştığınız biriyle veya benzeri bir programdan biriyle buluştunuz ve karşınızdaki insan profilindeki söylediği gibi değil mi?

Kendinizi güvende hissetmiyor musunuz?

Biz size yardım etmek için buradayız. Sadece bara gelin ve Angel Shot sipariş edin.

Sek: Barmenimiz size arabanıza kadar eşlik edecektir.

Buzlu: Barmenimizin size eşlik edecek bir araç çağıracaktır.

Limonlu: Barmenimiz polis çağıracaktır.

Bu fotoğraf mekanın müşterilerini uygunsuz veya rahatsız edici bir şekilde devam eden randevularından kurtarmak için uyguladığı değişik yöntemi gözler önüne seriyor. Üstelik South American Hooters Bar’da başlatılan bu uygulama hızla yayılmaya başlamış durumda. Pek çok barda yaygınlaşmaya başlayan uygulamanın kodu ise aynı, ‘Angel’ ve ‘Angela’.

Müşterilerse bu uygulamadan oldukça memnun olduklarını belirtiyorlar. Henüz bilindiği kadarıyla limonlu Angel Shot sipariş edilmemiş durumda. Ancak nadirde olsa sek Angel Shot sipariş ederek, kendisine arabasına kadar eşlik edilmesini isteyen kadınlar olduğu belirtiliyor. Uygulamanın gittikçe yaygınlaşması ise kaçınılmaz gözüküyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tartışma Yaratan Şahane Belgeseller

Titanic Yeniden Sulara Dönüyor!