in ,

Ankara Veteriner Klinikleri: Minik Dostlarımız İçin Güvenilir Klinikler

Hayatı boyunca sizden sevgisini esirgemeyen, her zaman size sadık bir dost olan ve onları korumanıza ihtiyacı olan can dostlarınız için iyi bir veteriner kliniği bulmak, onları güvenli ellere teslim etmek hayvan sahiplerinin en büyük kaygısı.

Güvenilir, ona sizin gibi bakabilecek, şefkat ve sevgi ile koruyacak bir veteriner…

Tam da bu sebeplerden dolayı Ankara veteriner kliniklerini sizler için verdikleri hizmetler ile semt, semt sıraladık.

Güvenilir ve Şefkat Dolu Ankara Veteriner Klinikleri

İyi bir veteriner bulmak, evinizdeki can dostunuzu onlara teslim etmek, gözünüz arkada kalmadan ona çok iyi bakıldığını bilmek, yeni evcil hayvan sahibi olan kişilerin en çok düşündüğü konulardan birisi olduğunu biliyoruz. Ankaralılar için, güvenilir duruşları ve yüksek puanları ile Ankara Veteriner Klinikleri;

Ankara Veteriner Kliniği

Çankaya Veteriner Kliniği

İlk olarak Ankara’nın en bilindik semti ile başlayalım. Adındanda anlaşılacağı üzere Ankara Çankaya’da yer alan Çankaya Veteriner, koruyucu hekimlik, röntgen ve ultrason, pet kuaför hizmetleri alanlarında hizmet veriyor. Çankaya Veteriner Kliniği, Pet Otel hizmeti de vererek zor durumda kalan ve dostlarını bırakacak bir yer bulamayan hayvan sahipleri için demet otel hizmeti veriyor. Ayrıca klinikten kedi ve köpek maması ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz.

Çankaya Veteriner Kliniği İletişim: Çankaya Veteriner Kliniği, Çankaya’da Çevre Sokak üzerinde yer alıyor. (0312) 466 4 555 numaralı telefondan veya web siteleri aracılığı ile Çankaya Veteriner Kliniği’ne kolayca ulaşabilirsiniz.

Adres: Çevre Sok. No:26/E Çankaya / ANKARA

ankara veteriner

Ankara Vetrium Çayyolu Veteriner Kliniği

Vetrium Çayyolu Veteriner Kliniği, Ankara Veteriner Klinikleri arasında Çayyolu’nda 2005 yılından beri hasta haklarına saygı, hasta sahiplerine şeffaflık ilkesiyle can dostlarımızın kaliteli yaşamaları için hizmet veriyor. Vetrium Çayyolu Veteriner Kliniği, yılların verdiği tecrübeyle cerrahi hizmetler, dahiliye hastalıkları, ortopedi, doğum ve jinekoloji, dermatoloji, laboratuvar ve görüntüleme hizmetleri, göz muayenesi, pet kuaför ve koruyucu hekimlik gibi alanlarda hizmet vermektedir. Teknolojik gelişmelerden geri kalmayan ve sürekli kendini geliştiren Vetrium Çayyolu Veteriner Kliniği, can dostlarımız için gerekli olan teknolojik donanımsal cihazları da barındırıyor. Ankara Çayyolu ve Ankara Beysukent çevresine yakın olarak konumlanan klinik, 7/24 ulaşılabilir olması ile hayvan sahiplerine kolaylık sağlıyor. Sevgi ve şefkatle işini yapan Vetrium ekibi, gelişime her zaman inanarak pet sağlığı dünyasında sürekli olarak yurt içi ve yurt dışı gelişmeleri takip ediyor.

Vetrium Çayyolu Veteriner Kliniği İletişim: Çayyolu bölgesinde, Ahmet Taner Kışlalı Mahallesinde bulunan Vetrium, Beysukent bölgesine de yakın konumda bulunuyor. Ankara Vetrium Veteriner Kliniği’ne (0312) 241 78 25 numaralı telefondan ya da Ankara Vetrium internet sitesinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2754. Sk. Orun Villaları No:3, 06810 Çankaya

ankara veterinerleri

AnkaraVet Veteriner Kliniği

Geniş bir hizmet kalemi bulunan Ankara Veteriner Kliniği, 2012 yılında kurulmuş ve o günden beri hizmet vermeye devam ediyor. En çok iç hastalıkları ve dermatoloji alanlarına yoğunluk verilen klinikte birçok farklı hizmetler bulunuyor. AnkaraVet Veteriner Kliniği hizmetleri içerisinde aşılama, koruyucu hekimlik, kardiyoloji, ortopedi, onkoloji, oftalmoloji, doğum ve jinekoloji, laboratuvar analizleri ve genel cerrahi hizmetleri bulunuyor. Dermatoloji alanında kapsamlı bir hizmet veren Ankara Veteriner Kliniği, alerjiler, paraziter, dermatozlar ve atopik dermatitler gibi hastalıklarda tedavi süreçlerini uyguluyor.

Ankaravet İletişim: Klinik, Ankara Birlik Mahallesi bölgesinde, 450.cadde üzerinde yer alıyor. Telefon numaralarından ulaşarak randevu alabilirsiniz. AnkaraVet Kliniği iletişimini web siteleri üzerindeki bilgilerden sağlayabilirsiniz.

Adres: Birlik Mahallesi 450.Cadde 83/B Çankaya-Ankara

ankara köpek veteriner

Batıkent Veteriner Hastanesi

1994’te Dostluk Çarşısı’nda hizmet vererek başlayan Batıkent Veteriner Hastanesi, bugün Başkent Bulvarı’ndaki yerinde hala hizmet vermeye devam ediyor. Pet sağlığı dünyasının değişen ve gelişen durumuna ayak uyduran Batıkent Veteriner Hastanesi dahiliye, cerrahi, doğum, deri hastalıkları, yoğun bakım, fizik tedavi ve onkoloji alanlarında hizmet vermektedir. Ayrıca, Batıkent Veteriner Kliniği MR, videolu otostop ve röntgen gibi sağlık için önemli hizmetleri de sağlıyor.

Batıkent Veteriner İletişim: Batıkent İlkyerleşim Mahallesinde yer alan kliniğe telefon numaraları ile de kolayca ulaşabilirsiniz. Batıkent Veteriner Hastanesi web sitesinden onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Adres: İlkyerleşim Mh. Başkent Bulv. Pazarkent Sit. No: 109 Batıkent

ankara veterinerleri

Dorukgiller Veteriner Kliniği

2016’dan beri Çankaya’da hizmet veren Dorukgiller, dostlarınızın sağlığı ve refahı için çalışmaya devam ediyor. Koruyucu hekimlik, cerrahi operasyonlar, doğum ve jinekoloji, dahiliye hastalıkları ve pet kuaför alanlarında hizmet veriyor. Çoğu veterinerden farklı olarak Dorukgiller’in hizmetleri arasında hayvan sahiplerinin çok hoşuna giden bir hizmet de yer alıyor; pet otel ve pet taksi. Evet, sevimli dostlarımız için otel ve taksi hizmeti veren Çankaya Veteriner’in günün her saati ulaşılabilme imkanı da bulunuyor.

Dorukgiller İletişim: Ankara Dikmen bölgesinde yer alan klinik, Tavuskuşu Sokakta bulunuyor. Kliniğe gece gündüz telefonla rahatça ulaşabilirsiniz ve de internet siteleri ile daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Adres: Dikmen Caddesi Tavuskuşu Sokak No:17/B Çankaya

Ankara Veteriner Klinikleri

Vetankara Veteriner Merkezi

Ankara Yenimahalle bölgesinde bulunan Vetankara Merkezi, haftanın her günü hizmet veriyor. 7/24 acil servis hizmeti veren klinik, genel olarak aşılama, cerrahi operasyonlar, doğum ve jinekoloji, deri hastalıkları, ağız ve diş sağlığı, yoğun bakım, fizik tedavi ve yurt dışına çıkış gibi birçok sağlık kaleminde hizmet veriyor. Hayvan sahiplerine ve dostlarımıza maksimum kalitede hizmet verebilmek için çalışan Vetankara, röntgen ve ultrasonografi gibi donanımsal hizmetleri de sağlıyor. Evcil hayvan sağlığı konusunda her zaman en iyiyi sunmayı temel amaç edinen Vetankara bünyesindeki Pet Shop içinden evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Vetankara İletişim: Klinik Yenimahalle İvedik metrosu yakınında konumlanmış. Telefon, mail ya da internet siteleri aracılığıyla Vetankara Veteriner Kliniği’ne ulaşabilirsiniz.

Adres: İvedik Caddesi No 76 – A Y.Mahalle (Yenimahalle Girişi, İvedik Metrosunun Çapraz Karşısı)

ankara veteriner

Pursaklar Veteriner Kliniği

Her canlının yaşam hakkı olduğuna inanan ve bu amaçla kurulan Pursaklar Veteriner Kliniği, cerrahi, dahiliye, dermatoloji, koruyucu hekimlik, doğum, diş bakım ve tedavisi gibi genel pet sağlığına dair verdiği hizmetlerin yanı sıra mikroçip uygulama, yoğun bakım ve psikolojik danışmanlık gibi farklı hizmetler de vermektedir. Ankara’nın merkezi olmayan semtlerinden birinde konumlanan klinik, bu tarafta yaşayanların tercihi oluyor. Geniş bir sağlık hizmeti sunan, iki veteriner hekimin bir araya gelmesi ile hizmet veriyor.

Pursaklar Veteriner Kliniği İletişim: Ankara Pursaklar semtinde Merkez Mahallesi’nde bulunan klinik hakkında daha fazla bilgi edinmek için ziyaret edebilir, telefonla arayabilir ya da internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Merkez Mahallesi, Şht. Salim Akgül Cd. No:27 Pursaklar/Ankara

ankara kedi veterineri

Güven Veteriner Kliniği

Ankara Dikmen’de hizmet veren Güven Veteriner Kliniği, 2007 yılında kurulmuş ve o günden beri dürüst ve ilkeli çalışma anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Tecrübeli cerrahi ve laboratuvar hizmetleri veren Güven Veteriner Kliniği, ortopedi ve travmatoloji alanında da profesyonel olarak hizmet vermektedir. Tüm bu hizmetlere ek olarak, aşı uygulamaları, iç ve dış parazit mücadeleleri, pet kuaför, ağız ve diş sağlığı, dermatoloji ve beslenme danışmanlığı gibi alanlarda da hizmet verilmektedir. Hayvanlar için en iyi hizmeti sunmaya çalışan Güven Veteriner Ekibi, sevgi ve özveri ile minik dostlarımıza yardımcı olmaktadır.

İletişim: Ankara Dikmen semtinde hizmet veren Güven Veteriner Kliniği hakkında bilgi edinmek için internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca telefon numaraları ile de ulaşabilirsiniz.

Adres: Osman Temiz Mah. Dikmen Cad. No:333/B Dikmen/Ankara

Ankara veteriner

Yıldız Veteriner Kliniği

Ankara Yıldız’da hizmet veren ve diğer bir adıyla Ankara Hayvan Hastanesi olarak bilinen, Yıldız Veteriner Kliniği, pet sağlığı ve bakımı için sevgi ve özenle minik dostlarımız için hizmet veriyor. Genel veterinerlik hizmetleri ve hastalık teşhis, tanı ve tedavi süreçlerinde evcil hayvanlarınıza ve hayvan sahiplerine yardımcı oluyor. Ayrıca, genel cerrahi operasyonları, göz operasyonları, ortopedik operasyonlar ve kısırlaştırma alanında evcil hayvan bakımları yapıyorlar. Ayrıca onkolojik cerrahi uygulamalar ve ağız ve diş sağlığı hizmetleri bakımından da hayvan sahiplerine yardımcı oluyorlar. Ultrason ve röntgen gibi hizmetleri de veren klinik bünyesinde bulunuyor.

İletişim: Haftanın her günü ulaşabileceğiniz Yıldız Veteriner Kliniği, Yıldızevler Mahallesi’nde bulunuyor. Ankara Hayvan Hastanesi internet sitesi aracılığıyla klinik hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Adres: Yıldızevler Mah. Rabindranath Tagore Cad. (4. cd) No:29/A Çankaya

Ankara Veteriler Klinikleri İletişim Bilgileri

Veteriner Klinikleri  Adres  Telefon
Çankaya Veteriner Kliniği Çevre Sok. No:26/E Çankaya / ANKARA (0312) 466 4555
Vetrium Çayyolu Veteriner Kliniği Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2754. Sk. No:3 (0312) 241 7825
AnkaraVet Veteriner Kliniği Birlik Mahallesi 450.Cadde 83/B Çankaya (0312) 491 2858
Batıkent Veteriner Hastanesi İlkyerleşim Mh. Başkent Bulv. Pazarkent Sit. No:109 (0312) 256 3940
Dorukgiller Veteriner Kliniği Dikmen Caddesi Tavuskuşu Sokak No:17/B (0312) 481 3080
Vetankara Veteriner Kliniği İvedik Caddesi No 76-A  Y.Mahalle (0312) 315 0315
Pursaklar Veteriner Kliniği Merkez Mahallesi, Şht. Salim Akgül Cd. No:27 (0312) 328 0326
Güven Veteriner Kliniği Osman Temiz Mah. Dikmen Cad. No:333/B (0312) 483 3031
Yıldız Veteriner Kliniği Yıldızevler Mah. Rabindranath Tagore Cad. 29/A (0312) 442 2152

 

Sevimli dostlarınızı güvenle götürebileceğiniz yıllardan beri profesyonel bir şekilde, özveri ile hizmet veren Ankara Veteriner Kliniklerini sizler için derledik. Minik dostunuz için en iyisini seçin ve onu profesyonel bir ele teslim edin. Sizin de eklemek istediğiniz ve güvendiğiniz bir Ankara veteriner kliniği varsa bizimle paylaşın. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Doğu Ekspresi: Türkiye’nin En Uzun Tren Yolculuğu

Yoga Hareketleri: Güne Enerjik Başlamanızı Sağlayacak Duruşlar ve Faydaları