in ,

Dünyanın ve Türkiye’nin En Popüler Instagram Hesapları

Devir sosyal medya devri azizim… Peki kimdir bu sosyal medyanın en popüler insanları? Sizler için en güncel rakamlarla en popüler Instagram hesaplarını araştırdık. İşte dünyanın en popüler Instagram hesapları…

@instagram

Dünyanın farklı yerlerinden hikaye ve manzaraların paylaşıldığı @instagram hesabı bizzat Instagram ekibi tarafından yönetiliyor. 230 milyon takipçisiyle dünyanın en popüler Instagram hesaplarından biri @instagram sosyal sadece Instagramın değil tüm sosyal medya kanallarının da en popüler hesaplarından biri olarak biliniyor.

@selenagomez

Herkes geri çekilsin ve ünlü şarkıcı Selena Gomez’e yol versin! Güzel şarkıcı 132 milyon takipçisiyle Instagram aleminin en popüler isimlerinden biri.

@Cristiano

En popüler kişisel sayfa ise hiç kuşkusuz Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo’ya ait. Ünlü futbolcunun Instagram’da takipçi sayısı 118 milyondan fazla. Sporcu kişiliği kadar medyatik yönüylede bilinen sporcu görünen o ki sosyal medyada da en popülerler arasında ilk sıralarda geliyor.

@arianagrande

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

Şarkıcılar, sporcular boy gösterir de oyuncular durur mu? Ünlü oyuncu Adriana Grande 116 milyon takipçisiyle dünyanın en popüler Instagram hesaplarından birine sahip.

@beyonce

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Ünlü şarkıcı Beyonce Instagramı boşlamayan dünya starlarından biri. Sahne showlarıyla dinleyicilerini büyüleyen ünlü şarkıcı Instagram hesabıyla da takipçilerini büyülüyor. Ünlü yıldızın Instagram’da 110 milyon takipçisi var.

@kimkardashian

Amerikan televizyon dünyasının güzel yıldızı Kim Kardashian sosyal medyada da boş durmayanlardan. Ünlü yıldız 106 milyon takipçisiyle en popüler Instagram hesapları arasında kendine yer bulmayı başarıyor.

@taylorswift

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

@kyliejenner

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Güzel model Kylie Jenner 100 milyon takipçisiyle Instagram’da en çok takip edilen hesaplardan birine sahip.

@justinbieber

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Instagram demişken Kadanalı ünlü şarkıcı Justin Bieber’ı anmamak olmaz. Ünlü şarkıcı 98,8 milyon takipçisiyle Instagram’ın en popüler hesaplarından birine sahip.

@neymarjr

https://www.instagram.com/p/BdqHQKCDAmw/

Listede yer alan bir başka ünlü sporcu ise Neymar. Ünlü futbolcu 87.2 milyon takipçisiyle dünyanın en çok takip edilen Instagram hesaplarından birine sahip.

Instagram’ın Dünya Yıldızlarından Sonra Bir de Türkiye Instagram Camiasına Göz Atmaya Ne Dersiniz?

@muratboz

A post shared by Murat Boz (@muratboz) on

Türk popunun önemli isimlerinden Murat Boz Türkiye Instagram camiasının en popüler isimleri arasında bulunuyor. Ünlü yıldızın Instagramda 7.8 milyon takipçisi var.

@demetakalin

https://www.instagram.com/p/BdrqWb-Al4P/

Ünlü şarkıcı Demet Akalın 6.5 milyon takipçisiyle Türkiye Instagram aleminin en popüler isimlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

@serenayss

https://www.instagram.com/p/BdfIeYghscU/

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya 6.4 milyon takipçisiyle Türkiye’deki en popüler Instagram hesaplarından birine sahip.

@hadise

A post shared by Hadise (@hadise) on

Murat Boz’un O Ses Türkiye’deki ekürisi Hadise ünlü şarkıcıyı burada da yanız bırakmıyor. Hadise 6.3 milyon takipçisiyle Türkiye Instagram aleminin en popüler isimlerinden biri olmayı başarıyor.

@iremderici

https://www.instagram.com/p/BdpYLOHlPZ_/

Son yılların en hızlı çıkız yapan sanatçılarından olan İrem Derici bu başarısını Instagram’da da sürdürüyor. Ünlü şarkıcının Instagram’da 5.2 milyon takipçisi var.

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

İran İslam Devrimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Starbucks, Harry Potter Evreni İçeceklerini Hayata Geçiriyor 🍺