in ,

Artık Game of Thrones Evreninin de Banknotları Var! 💸

Game of Thrones aşağı, Game of Thrones yukarı!

Son zamanların en çok konuşulan yapımı Game of Thrones yeniden Emoji’nin gündeminde! Üstelik bu sefer bir tasarımcıya verdiği ilhamla!

Game of Thrones’un Para Birimi Ne Ola?

Her ülkenin bir para birimi olur da, Game of Thrones evreninin olmaz mı!

Bunun cevabını genç bir tasarımcı olan İsmail Uyumaz veriyor. İşte karşınızda onun elinden çıkan Game of Thrones paraları!

“Uzun zamandır Game of Thrones için fanart birşey yapmak istiyodum banknot tasarımlarına bakarken bu iki düşüncemi tek paydaya alıp böyle bir çalışma ortaya koydum. Tasarım üzerinde görseller fotoğraflardan düzenleyerek yaptım.”

Hepsi Bu Kadar Değil

“Game of Thrones başlı başına bir evren olduğu için neyin üzerinde duracağımı belirlemek zor oldu, fakat Seven Kingdoms üzerinden izleyicinin sempatikliğini kazanmış karakterlere yoğunlaştım.”

Üstelik Uyumaz’In tasarımları bunlarla sınırlı değil. Farklı banknotların hazırlığı içerisinde olan genç tasarımcı ileride farklı banknotlarla da karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

İsmail Uyumaz Kim?

Kendisi henüz Yıldız Teknik Üniversitesi 2. sınıf öğrencisi. Uzun yıllardır grafikle ilgili olan Uyumaz aynı zamanda aynı üniversitenin Basım Yayın bölümünden mezun.

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Tarihin Tanığı Bir Yapı: Pera Palas Oteli

Pazar Köşesi (15-22 Nisan 2018)