in ,

Pazar Köşesi (15-22 Nisan 2018)

Emoji Crew olarak gündemin nabzını tutmak, en farklı, en merak edilen soruları cevaplamak bizim işimiz. Hadi gelin bu hafta neler olmuş, neleri kaçırmışsınız hep birlikte göz atalım.

Emoji Gündem

Gelmiş Geçmiş En Popüler IKEA Mobilyaları

Gelmiş Geçmiş En Popüler IKEA Mobilyaları

IKEA’nın 20 ve 21. yüzyılın en önemli fenomenlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Üniversite öğrencilerinden profesyonel tasarımcılara kadar hemen herkesin bütçesine hitap eden mobilyalar üreten IKEA, modüler mobilya akımının kurucusu ve en önemli figürüdür.

Dünya genelinde 400’den fazla şubesi olan İsveçli mobilya devi IKEA’nın bazı ürünleri var ki onlara aslında birçok yerde rastlıyoruz.

O halde gelin, gelmiş geçmiş en popüler IKEA ürünlerine bakalım.

Benzersiz Bir Sinema Dili: Tolga Karaçelik Kimdir?

Türkiye’nin en başarılı yönetmenlerinden Tolga Karaçelik, Kelebekler filmi ile Sundance Film Festivali’nden ödül aldı. Bu vesile ile Karaçelik’in filmlerine bir göz atalım istedim!

Fiyatlarıyla Dudak Uçuklatan Dünyanın En Pahalı İçkileri

Dünyanın En Pahalı İçkileri

Dünyanın en pahalı akaryakıtını kullandığımız gibi Türkiye’deki içki fiyatları da cep yakıyor. Ancak bu durum marketlerdeki içkilerin özel tekniklerle üretilen kaliteli ürünler olmasından değil, vergi üstüne vergi binmesinden kaynaklanıyor. Neyse, bu konuyu bir kenara bırakalım ve kendi konumuza dönelim.

Dünyada bazı içkiler var ki bir kadeh içebilmek için 50.000 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Oldukça astronomik fiyatlara satılan bu içkileri inceleyelim şimdi!

Aktif Karbon ile Siyah Yeniden Moda!

aktif karbon

Şimdi siyah moda! Aktif karbon eklenmiş ürünler her yerde… Peki nedir bu aktif karbon? Nasıl tüketilir? Zararları ve yararları nelerdir?

Tarihin Tanığı Bir Yapı: Pera Palas Oteli

Pera Palas

Pera Palas Oteli, İstanbul tarihinin en eski tanıklarından biri. Doğu Ekspresi yolcularının konaklama adresi, yıllara meydan okuyan bir güzellik… Peki Pera Palas ne zaman açıldı? Kimleri ağırladı? Bu muhteşem otele dair merak edilenler yazımızda!

Harvardlı İlk Türk Genç Akademi Üyesi: Canan Dağdeviren

canan dağdeviren ailesi

Dr. Canan Dağdeviren, Türkiye’den Harvard Üniversitesi’nde genç araştırmacı olarak çalışan ilk kişi… Hayatı, buluşları ve düşüncelerini burada derledik!

Artık Game of Thrones Evreninin de Banknotları Var! 

game of thrones paraları

Game of Thrones aşağı, Game of Thrones yukarı!

Son zamanların en çok konuşulan yapımı Game of Thrones yeniden Emoji’nin gündeminde! Üstelik bu sefer bir tasarımcıya verdiği ilhamla! İşte karşınızda Game of Thrones paraları!

Emoji Perde

Fight Club Hakkında Bilinmeyenler 

Fight Club filmini bilmeyen, felsefesinden haberdar olmayan yoktur. Size bir haberimiz var! Film dünyasının bu kült filmi hakkında hala bilmediğiniz pek çok şey var. Hadi gelin Fight Club hakkında bilinmeyenlere göz atalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Artık Game of Thrones Evreninin de Banknotları Var! 💸

Huawei’nin Barış Mançolu 23 Nisan Reklamı Çok Konuşuluyor