in ,

Yok Artık!

Emoji Perdede Bu Hafta: Cebimdeki Yabancı Hakkında Bilinmeyenler📱

Geçtiğimiz haftalarda seyirciyle buluşan Cebimdeki Yabancı filmi Türkiye sinemalarında alışkın olmadığımız tarzıyla seyirciye ters köşe yaptı. Film başarılı oyuncu kadrosu ve seyirciyi şaşırtan hikayesiyle izleyicinin beğenisini kazanmış görünüyor. Bu hafta Emoji Perde’de sizler için bu ilginç filmin az bilinen ve bilinmeyen yönlerini yazdık.

Film Aslında Bir Uyarlama

Cebimdeki Yabancı filmi İtalya’da sinema ödüllerini silip süpüren Perfetti Sconosciuti filminin bire bir uyarlaması. Hikaye ve olaylar birbirine çok yakın ilerlese de iki film arasındaki küçük nüans farklılıkları aslında iki ülkenin kültürel dokusunun farklılıklarını da görmemize yardımcı oluyor. Cebimdeki Yabancı filmi en sondaki küçük sürprizle de aslında orijinal filmden biraz farklılaşıyor.

Filmin Dev Oyuncu Kadrosu Dikkatleri Filmin Üzerinde Topladı

Hem güldüren hem de düşündüren filmler listelerine yeni bir film daha ekleyin Cebimdeki Yabancı. Filmin en güçlü yanlarından biri ise hiç kuşkusuz dev oyuncu kadrosu filmde yok yok. Filmin kadrosunda Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu, Şükrü Özyıldız gibi önemli oyuncular yer alıyor.

Serra Yılmaz’ın İlk Sinema Filmi

serra yılmaz

Ekranlarda ve sinema perdesinde oyuncu olarak görmeye alıştığımız Serra Yılmaz bu sefer sinema seyircisinin karşısına yönetmen koltuğunda çıkıyor. İlk filminde yönetmen olarak hem oyunculardan hem de izleyicilerden tam not alan Serra Yılmaz bu yolda sinema dünyasına güzel işler kazandırmaya devam edecek gibi görünüyor.

Ferzan Özpetek Yapımcılık Koltuğuna Oturmuş

ferzan özpetek

Ferzan Özpetek ve Serra Yılmaz yıllardır beraber çalışmalarını izlediğimiz iki başarılı isim. Bu film için Serra Yılmaz yönetmen koltuğuna oturmuş ama ikiliyi yine beraber çalışırken görüyoruz. Ünlü yönetmen Feraz Özpetek BKM ile birlikte Cebimdeki Yabancı filminin yapımcılığını üstlenmiş.

Şükrü Özyıldız Teklifi Ferzan Özpetek İçin Kabul Etmiş

şükrü özyıldız

Ünlü oyuncu Şükrü Özyıldız Cebimdeki Yabancı için teklif kendisine geldiğinde aslında çok yoğun bir dönemde olduğunu ve bir sinema filmi için pek de vaktinin olmadığını ifade ediyor. Ancak işin içine Ferzan Özpetek gibi dev bir isim girince ünlü oyuncu teklifi reddetmesinin mümkün olmadığını ifade ediyor.

Film İçin Farklı Bir Çağlar Çorumlu İzleyici Karşısına Çıktı

çağlar çorumlu

Komedi ağırlıklı işlerde görmeye alışkın olduğumuz Çağlar Çorumlu Cebimdeki Yabancı filmi için alışkın olduğumuzdan biraz daha farklı bir rolle seyirci karşısına çıktı. Ünlü oyuncu Serra Yılmaz’ın rehberliğinde rolü karikatürize etmeden, abartmadan oynadığını ve kendisini için bu rolün eşsiz bir deneyim olduğunu ifade ediyor.

Serkan Altunorak Aslında İstanbul Kırmızısı İçin Ferzan Özpetek’le Görüşüyormuş

serkan altunorak

Serkan Altunorak aslında İstanbul Kırmızısı filmi için Ferzan Özpetek’le görüştüklerini ancak çeşitli aksilikler sonucu o filmin kadrosunda yer alamadığını ve bundan büyük üzüntü duyduğunu ifade ediyor. Cebimdeki Yabancı için teklif gelince de ünlü oyuncu teklifi hiç düşümeden kabul etmiş.

Okuduğuna değdi mi?

2 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 2

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yazar Eyüp Şen

1993 Erzurum doğumlu, ODTÜ’lü bir siyaset bilimci. Kendi çapında akademik işlerle uğraşıp kalan zamanlarında da içerik yazıp çiziyor.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Comments

comments

çocuklar

2018 Yılında Doğan Çocukların Büyük İhtimalle Asla Deneyimlemeyeceği Şeyler

drone mankenler

Bu Defilede Çantaları Drone Mankenler Taşıdı,Seyirciler Şok Oldu!