in ,

Pazar Köşesi ( 9-15 Ekim 2017)

Emoji Crew olarak gündemin nabzını tutmak, en farklı, en merak edilen soruları cevaplamak bizim işimiz. Hadi gelin bu hafta neler olmuş, neleri kaçırmışsınız hep birlikte göz atalım.

Tarihin Derinliklerinden Hem Şaşırtan Hem Güldüren 15 İlginç İcat

Tarihin her döneminde, çeşitli ihtiyaçlardan dolayı garip garip şeyler üretilmiş. Ama bunlar, fotoğraflarla belgelenmeye başlayınca işin rengi tamamen değişmiş ve geçmişte üretilmiş ve bir dönem gerçekten de insanlar tarafından kullanılmış olan, en azından kullanılması amaçlanan birbirinden ilginç icatlar artık belgelerle bize aktarılabilir hale gelmiş!

İşte birbirinden tuhaf 15 ilginç icat!

Ölmeden Önce Yaşamanız Gereken 15 Şahane Deneyim

Gelin mutlaka yaşamanız gereken farklı deneyimlere göz atalım, belki içlerinden bazıları ilginizi çeker ve siz de denemek istersiniz. İşte ölmeden önce yaşamanız gereken 15 şahane deneyim.

Dünya Tarihindeki En Zenginlerden Rothschild Ailesinin En Karanlık Sırları

Rothschild Ailesi

Dünyanın en zengin ailesi Rothschild’ler hakkında birçok teori okumak mümkün. Kimileri ailenin dünyayı yönettiğini iddia ediyor kimileri ise büyük devletleri kukla gibi oynattıklarını. Rothschild ailesi hakkında bilinenler kadar bilinmeyenlerin de fazla. Sizin için hazırladığımız bu liste Rothschild ailesinin en karanlık sırlarını gözler önüne serecek.

Mutlaka Takip Etmeniz Gereken Şahane 10 Youtube Kanalı

Yakın gelecekte televizyonun yerini almasını bekleyebileceğimiz Youtube’da birbirinden muazzam binlerce kanal bulunuyor. İşte karşınızda mükemmel 10 Youtube kanalı!

Dünyanın En Güzel 15 Kasabasını Görmeye Ne Dersiniz?

Fotoğraflara bakarken içiniz titreyebilir, sözde büyük şehirlerin kahrını çekmekten vazgeçebilir ve sizi mutlu edecek şeyler için harekete geçebilirsiniz. İşte karşınızda dünyanın en güzel 15 kasabası!

Zürafalarla Mı, Gardiyanlarla Mı? İşte Dünyanın En İlginç Otelleri 😮

attrap reves balon otel
Attrap Reves Balon otel, müşterilerine doğanın tam ortasında eşsiz bir deneyim sunuyor

Kimileri için tatil, kumların üzerine uzanıp denizin,güneşin tadını çıkartmak olabilir. Şehrin gürültüsünden uzakta, koşturmaktan yorgun düşen ayaklarını bulduğu ilk düzlüğe uzatmak, ‘tatil’ kelimesinin taşıdığı yegane anlam olabilir. Ama kimileri için de tatil, yepyeni yerleri keşfetmek ve daha önce yaşamadığı deneyimlere açılmak anlamına gelir.

Eğer ikinci tanım size daha çok uyuyor ise, sizi sanki başka bir evrendeymişsiniz gibi hissettirecek dünyanın en ilginç otelleri bu listede! Eşsiz bir deneyime hazır mısınız?

 

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Zürafalarla Mı, Gardiyanlarla Mı? İşte Dünyanın En İlginç Otelleri 😮

Tarihin Derinliklerinden Gizemli Bir Yapı: Machu Picchu 😮